Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Środki czystości

Sezonowe obniżki

Pozostałe kategorie

Dr Reiner - płyn do prania odzieży sportowej


Odzież sportowa i turystyczna ze względu na specjalny rodzaj tkaniny wymaga szczególnej pielęgnacji.

Dr Reiner - płyn do prania odzieży sportowej

Zapomnijmy o praniu w proszkach, czy pralniach chemicznych, takie czyszczenie może zniszczyć delikatną strukturę membranową odzieży termoaktywnej lub warstwę impregnującą kurtek.

Aby zachować czystość i trwałość swoich rzeczy sportowych pierzmy je w specjalnie przeznaczonych do tego środkach. Z myślą o osobach uprawiających sport i aktywnie spędzających czas Pollena Ostrzeszów wprowadziła na rynek płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej dr Reiner.

Jest to idealny środek do usuwania zabrudzeń z odzieży z membraną, bielizny termoaktywnej, tkanin nieprzemakalnych, wiatroszczelnych, pokrowców itp. Zawiera środek utrwalający kolor, aktywny składnik usuwający trudne zabrudzenia oraz specjalną formułę z neutralizatorem zapachów.

Skład płynu został tak opracowany, aby nie naruszał delikatnej struktury tkanin. Właściwości te zostały potwierdzone badaniami w specjalistycznym laboratorium. Piorąc odzież sportową pamiętajmy aby nie korzystać ze środków zmiękczających tkaniny (płyny i koncentraty do płukania).

Produkty dostępne w marketach sieci Real oraz na http://www.sklep.pollena.com.pl/

Galeria zdjęć

pollena-plyn
pollena

Sprawdź produkty