Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Ogród

Sezonowe obniżki

Pozostałe kategorie

Elegancki ogród wymaga pięknej obudowy ścieżek


Kamień Sjeneński to materiał polecany szczególnie do zabudowy nawierzchni w miejscach reprezentacyjnych, w otoczeniu stylowych posiadłości i eleganckich ogrodów.

Elegancki ogród wymaga pięknej obudowy ścieżek

Składa się z dwóch płyt utworzonych z nieregularnych kamieni o opływowych kształtach, które związane są specjalnym systemem połączeń.

Płyty Kamienia Sjeneńskiego mogą być wykorzystywane do wykonywania nawierzchni, po których poruszają się samochody osobowe i dostawcze, dlatego też materiał ten swoje zastosowanie znajduje szczególnie na podjazdach, dojazdach do garaży czy parkingach. Dzięki wyjątkowemu podobieństwu faktury Kamienia Sjeneńskiego do naturalnych granitowych lub trachitowych skał, nawierzchnie z niego wykonane doskonale współgrają z roślinnością i nadają otoczeniu rustykalny charakter.

Nie deptać trawników!

Zastosowanie płyt Kamienia Sjeneńskiego na dużych powierzchniach pozwala przełamać monotonię brukowanego placu. Jest to zasługą odstępów znajdujących się pomiędzy poszczególnymi kamieniami, które, porośnięte trawą, tworzą „zielone parkingi”. Rozwiązanie to polecane jest szczególnie tym osobom, które w swoim ogrodzie nie chcą rezygnować z trawników, a jednocześnie dostrzegają zalety brukowanych podjazdów czy ścieżek. Podobnie rzecz wygląda w miejscach użyteczności publicznej – zastosowany na miejskich parkingach czy w parkach Kamień Sjeneński daje efekt zarówno funkcjonalnej, jak i ekologicznej nawierzchni. Dziesięciocentymetrowa grubość płyt sprawdza się ponadto w miejscach szczególnie narażonych na obciążenia i intensywne użytkowanie.


Galeria zdjęć

Ekologicznie na podjeździe – Kamień Sjeneński firmy Bruk-Bet
Kamień sjeneński

Sprawdź produkty