Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Łazienka

Sezonowe obniżki

Pozostałe kategorie

Gadżet „szyty na miarę” - kosmetyczka Fortress Gifts


Fortress Gifts, lider na rynku masowych promocji gadżetowych, ma w swej ofercie kosmetyczkę - gadżet uniwersalny, ponadczasowy i dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Gadżet „szyty na miarę” - kosmetyczka Fortress Gifts

Osobista kosmetyczka to gadżet przydatny podczas podróży i w życiu codziennym. Zapotrzebowanie na tego typu produkt nie przemija, zmieniają się jednak trendy, co do jego kształtu.

Fortress Gifts posiada szeroką ofertę kosmetyczek skierowanych do kobiet i mężczyzn, ceniących zarówno minimalistyczne formy, jak i eleganckie produkty. Dobiera produkt promocyjny spełniający swoją funkcję oraz będący wyjątkowo atrakcyjnym upominkiem reklamowym z punktu widzenia konsumenta ostatecznego.

Oprócz przyciągającego wzrok wyglądu oraz estetycznego wykonania, na które składają się kształt, kolor, rodzaj materiału, Fortress Gifts wprowadza nowoczesne rozwiązania funkcjonalne. Dodatkowe suwaki, uchwyty, odpinane klapy czy dodatkowe przegrody mają zachęcić do zakupu produktu. Gadżet posiada wolne płaskie powierzchnie na umieszczenie logo w postaci tłoczenia, nadruku i haftu. Ze względu na wysokie możliwości kreacji wyglądu, kosmetyczka może doskonale współgrać z produktem, którego dotyczy akcja promocyjna. Fakt, że jest to produkt użytku codziennego przemawia na korzyść zadań reklamowych, jakie powinien spełniać.

Źródło:Fortress S.A.

www.fortressgifts.pl


Galeria zdjęć

fortress gifts-kosmetyczka

Sprawdź produkty