Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Narzędzia i Akcesoria

Sezonowe obniżki

Pozostałe kategorie

Jak szybciej i precyzyjniej wkręcać śruby?


Wkrętak Multi-Bit FatMax Clip-n-Grip™ to najnowszy produkt firmy Stanley, który dzięki innowacyjnej konstrukcji ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach.

Jak szybciej i precyzyjniej wkręcać śruby?

Na rynku pojawiła się kolejna nowość firmy Stanley, producenta wysokiej jakości narzędzi ręcznych. Wkrętak Multi-Bit FatMax Clip-N-Grip™ został wyposażony w innowacyjny mechanizm przytrzymujący śrubę i zapobiegający jej wypadnięciu. Dzięki takiemu rozwiązaniu narzędzie marki Stanley sprawdzi się doskonale podczas prac w ciasnych i trudno dostępnych miejscach oraz wąskich szczelinach. Zastosowana konstrukcja Clip-n-Grip™ pozwala bowiem na wkręcenie śruby jedną ręką, bez konieczności jej przytrzymywania drugą dłonią, jak to ma miejsce w przypadku użycia tradycyjnego śrubokrętu. Skuteczność nowatorskiego mechanizmu marki Stanley uzyskano dzięki zintegrowaniu dwusprężynowego stalowego zacisku z magnetyczną końcówką.

Dla zwiększenia funkcjonalności wkrętaka Multi-Bit FatMax Clip-N-Grip™ konstruktorzy marki Stanley zaopatrzyli narzędzie w wymienne końcówki ukryte w magazynku. Pojemnik na bity znajdujący się w rękojeści mieści 6 stalowych nasadek różnej wielkości: 2 płaskie, 2 Phillips oraz 2 Pozidriv. Wymiana końcówek jest bardzo prosta i nie pochłania wiele czasu. Aby wyciągnąć magazynek, wystarczy nacisnąć go kciukiem i lekko obrócić, a następnie umieścić odpowiednią końcówkę w magnetycznym gnieździe. Dzięki takiemu funkcjonalnemu rozwiązaniu można dokręcić śrubę praktycznie każdego rodzaju i rozmiaru, bez konieczności posiadania różnorodnych wkrętaków.

Nowy produkt Multi-Bit FatMax Clip-N-Grip™ marki Stanley doskonale sprawdza się zarówno podczas prac w domu, jak i w czasie napraw samochodu. Pewny uchwyt zapewnia rękojeść o ergonomicznym kształcie, która została pokryta materiałem zapobiegającym ślizganiu się dłoni. Grot wkrętaka wykonano z hartowanej stali i pokryto warstwą chromu, która chroni przed korozją i uszkodzeniami.

Wkrętak Multi-Bit FatMax Clip-N-Grip™

Całkowita długość: 22,5 cm

Sugerowana cena detaliczna: 47 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.


Galeria zdjęć

wkretaki-stanley

Sprawdź produkty