Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Naczynia i akcesoria

Sezonowe obniżki

Pozostałe kategorie

Nowoczesna kuchnia w rustykalnym klimacie


Kuchnia utrzymana w rustykalnym stylu jest niezwykle przytulna i kojarzy się z wiejskim, sielankowym klimatem. Kolekcja garnków Cottage marki Vittore Comforto to przykład połączenia rustykalnej stylistyki i praktycznych rozwiązań.

Nowoczesna kuchnia w rustykalnym klimacie

Wnętrza utrzymane w rustykalnym klimacie nie muszą stać w sprzeczności z nowinkami technologicznymi i nowoczesnym designem.

Rustykalizm versus nowoczesność

Wbrew pozorom oba te nurty mają ze sobą wiele wspólnego – łączy je zamiłowanie do prostoty i minimalnego zdobnictwa. Dlatego też aranżując kuchnię w takim stylu, bez problemu możemy zestawiać klasyczne elementy z designerskimi dekoracjami, nadając w ten sposób wnętrzu wyjątkowy charakter. Zadanie znacznie ułatwią nam kuchenne dodatki o tradycyjnym fasonie i prostym wzornictwie.

Przykładem są naczynia z kolekcji Cottage marki Vittore Comforto. To garnki wykonane z eleganckiej, satynowanej na zewnątrz stali nierdzewnej, którym nadano bardzo popularny i wygodny kształt, przypominający baryłkę. Zestawienie klasycznej formy z nowoczesnym materiałem jakim jest stal, sprawia, że naczynia nabierają modnego wyrazu. Dodatkowo, przezroczyste, szklane pokrywy oraz nierdzewne uchwyty podkreślają ich uniwersalny charakter. Kolekcja Cottage marki Vittore Comforto będzie efektownie zdobić każde wnętrze.

Nowoczesny pomocnik w tradycyjnej kuchni

Garnki z kolekcji Cottage marki Vittore Comforto wykonane zostały ze stali nierdzewnej #202 o grubości 0,6 mm, która charakteryzuje się wysoką odpornością na rdzę i zarysowania. Umożliwia to, bez ryzyka uszkodzenia, stosowanie podczas gotowania metalowych akcesoriów kuchennych oraz sprawia, że garnki są trwałe i łatwe do utrzymania w nieskazitelnej czystości. Naczynia są dodatkowo satynowane na zewnątrz, co również zabezpiecza ich powierzchnię przed powstaniem nieestetycznych rys i odcisków. Co więcej, pięciowarstwowe, kapslowane dno szybko się nagrzewa, równomiernie rozprowadza ciepło i długo je utrzymuje. Znacznie usprawnia to proces gotowania, a przy tym oszczędza energię, pieniądze i czas poświęcony na przygotowywanie posiłków. Garnki wyposażone zostały w pokrywy z odpornego na zarysowania, hartowanego szkła z ujściem dla pary, które redukuje ciśnienie i zmniejsza ryzyko wykipienia potrawy.

O funkcjonalności naczyń z linii Cottage marki Vittore Comforto świadczy także fakt, że możemy ich bez przeszkód używać na różnych typach kuchenek – gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych, a także w piekarniku i zmywarce. Korzystanie z garnków Cottage to sama przyjemność pod każdym względem.

Ciepły klimat rustykalnych wnętrz jest możliwy do osiągnięcia w nowoczesnych mieszkaniach. Z kolekcją garnków Cottage marki Vittore Comforto nasza kuchnia będzie nie tylko przytulna i funkcjonalna, ale również modna.


Galeria zdjęć

garnki-vittore

Sprawdź produkty