Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Parawan nawannowy do niewielkiej łazienki

Parawan nawannowy do niewielkiej łazienki

Niewielka łazienka nie zawsze wyklucza szanse na umieszczenie w niej wanny. Spory wybór asymetrycznych modeli kompaktowych wanien, na których można dodatkowo zamontować parawan, może okazać się świetnym rozwiązaniem do małej łazienki.

Sezonowe obniżki

Trendy w budownictwie

Wbrew powszechnej opinii, że mając niewielką łazienkę jesteśmy skazani na kabinę prysznicową, dzięki kompaktowym wymiarom wanien asymetrycznych Aquaform możemy wybrać również odpowiedni model wanny. A ponieważ w przypadku niewielkich łazienek wanna zawsze będzie bardzo blisko innych sprzętów, warto zamontować na niej parawan, który zabezpieczy najbliższe otoczenie przed zachlapaniem wodą. Firma Aquaform, wiodący producent kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików i parawanów nawannowych, proponuje szereg modeli parawanów, idealnie nadających się do niewielkiej wanny w małej łazience.

Deli

Parawan Deli zamontowany na wannie będzie odpowiedni zarówno dla miłośników długich, relaksujących kąpieli w wannie, jak i zwolenników szybkiego, orzeźwiającego prysznica. Deli to parawan z jednym skrzydłem, który składa się na ścianę do środka wanny. Wykonany jest z bezpiecznego szkła. Praktycznym rozwiązaniem jest podnoszący zawias, chroniący zarówno parawan jak i wannę przed uszkodzeniami. Parawan Deli to świetna propozycja dla niewielkich łazienek i wanien. Jego długość to 100 cm, a wysokość 140 cm. Ten model będzie odpowiedni m.in. do modelu wanny Aquaform Arcline.

Modern

Parawany Modern wykonane są z bezpiecznego szkła. Modele kilkuskrzydłowe składane w harmonijkę łączą w sobie funkcjonalność otwartej wanny z zamkniętym prysznicem. W ofercie Aquaform znajdują się 3 modele parawanów nawannowych Modern: Modern 1, Modern 2, Modern 3, składające się z odpowiedniej ilości tafli. Wyposażone są w uszczelki elastomerowe, które nie kruszą się, nie zmieniają barwy i są odporne na zanieczyszczenia. Wszystkie posiadają również tzw. profil U, usprawniający montaż i pozwalający na zamontowanie parawanu nawet przy nierównej ścianie. Szkło parawanu może być przejrzyste lub matowe. Wymiary: 67 x 140 cm (Modern 1), 81 x 140 cm (Modern 3) i 120,5 x 140 cm (Modern 3).

Novum

5- i 7-skrzydłowe parawany Novum są przystosowane do każdego typu wanny, zwłaszcza do wanien asymetrycznych. Wąskie skrzydła parawanu są składane harmonijkowo i dostosowują się do brzegu wanny. Taki parawan można z łatwością zamknąć, aby całkowicie odgrodzić miejsce kąpieli. Linia Novum wykonana jest z szyby polistyrenowej i białych profili. Wymiary parawanów Novum to 140 cm wysokości oraz 119,5 cm (Novum 5) i 165,5 cm (Novum 7) długości.

Standard

Parawan Standard jest dostępny w wersji jedno- i trzyskrzydłowej. Wykonany jest z szyby polistyrenowej. Modele Standard można wygodnie składać na ścianę, do środka wanny – taka otwarta przestrzeń optycznie powiększy naszą łazienkę. Natomiast parawan w postaci rozłożonej doskonale zabezpieczy łazienkę przed zachlapaniem podczas kąpieli. Wymiary modeli Standard to 65 x 129 cm (Standard 1) i 121 x 139 cm (Standard 3).

Wszystkie produkty Aquaform są do nabycia w sklepach specjalistycznych na terenie całej Polski. Pełna lista punktów dystrybucyjnych dostępna jest na stornie internetowej Aquaform.

Sprawdź produkty