Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Sport i Rekreacja

Sezonowe obniżki

Pozostałe kategorie

Pierwszy penthouse w Dune sprzedany za 2,4 mln zł


Apartamentowiec Dune powstający tuż przy plaży w Mielnie to najbardziej luksusowa inwestycja budowana obecnie nad polskim morzem. Pierwszy z tych najdroższych apartamentów został niedawno sprzedany. Inwestor ujawnił wartość transakcji – wyniosła blisko 2,4 mln zł.

Pierwszy penthouse w Dune sprzedany za 2,4 mln zł

Z najwyższego piętra rozpościera się niczym niezakłócony widok na morze, plażę i wydmy porośnięte delikatną roślinnością. Taki właśnie widok będzie miał ze swojego apartamentu właściciel penthousu.

Kto został nabywcą tak ekskluzywnego penthousu? Inwestor nie zdradza. – Mogę jedynie powiedzieć, że to biznesmen, prowadzący interesy w Warszawie i w Gdańsku. To nie pierwszy apartament wysokiej klasy jaki ma w posiadaniu, jednak pierwszy nad morzem. Wiemy, że chętnie będzie przyjeżdżał tu z rodziną, a nawet sam, aby pracować i przyjmować kontrahentów. Na pewno będzie czuć się tu dostojnie.

Posiadanie tak unikatowego apartamentu w Dune to prestiż – mówi Cezary Kulesza, kierownik działu sprzedażyi marketingu z Mielno Holding – Firmus Group. - Chcemy, aby nasi klienci mieli poczucie luksusu. Dune to projekt najwyższej klasy, powstający w absolutnie topowej lokalizacji nad Bałtykiem - dodaje.

Sprzedany penthouse ma prawie 140 m kw. powierzchni, dwie sypialnie, ponad 80-metrowy living room, połączony z jadalnią i częścią kuchenną. Dla wygody mieszkańców, jak przystało na apartament o wysokim standardzie, zaplanowano dwie łazienki – jedna dla gości, druga przylegająca bezpośrednio do sypialni. Właściciel będzie mógł dowolnie zaaranżować wnętrza dostosowując je do swoich potrzeb.

Przestrzeń jaką dysponować będzie nabywca pierwszego penthousu w Dune, to nie tylko ponad 100 metrowy apartament, ale też niezwykle przestronny taras. Jego powierzchnia jest równie duża jak samego penthousu. W sumie, właściciel do dyspozycji będzie mieć aż 280 m kw luksusowej przestrzeni.

Powierzchnię tarasu również będzie można zaaranżować według własnego pomysłu i preferencji właściciela. Taras przygotowany będzie tak, by można na nim było stworzyć prywatną strefę rekreacyjno-wypoczynkową na przykład z jacuzzi. Duża przestrzeń stwarza też możliwość zaaranżowania ogrodu letniego, aby w pełni korzystać z wygód jakie oferuje tak prestiżowe i wyjątkowe miejsce. Największym atutem penthous’u jest przede wszystkim jedyny w swoim rodzaju widok na panoramę Bałtyku. Apartament zlokalizowany jest w skrzydle najbardziej wysuniętym ku morzu, a otwarta przestrzeń tarasu zaplanowanego w kształcie trójkąta daje wrażenie jakby penthouse był nadwieszony nad plażą.

W Dune jest jeszcze 5 dostępnych penthousów. Wszystkie, podobnie jak pierwszy sprzedany, zlokalizowane są na najwyższym piętrze, są dostępne z windy wjeżdżającej wprost do apartamentu. Ekskluzywne apartamenty dostępne są wyłącznie poprzez doradców Noble Concierge. Dzięki temu możemy sprostać wymaganiom nawet najbardziej wyjątkowych klientów. Projekt Dune to przecież niepowtarzalna jakość, jakiej do tej pory nie było na polskim wybrzeżu.

Mimo zaledwie kilku kroków do morza, mieszkańcy penthousów i apartamentów w Dune będą mieli możliwość kąpieli także w słodkiej wodzie – inwestor zaplanował dwa baseny zewnętrzne, a także strefę Wellness & Spa. Na poziomie nadmorskiej promenady znajdzie się całoroczna restauracja i kawiarnia, z tarasem widokowym, z którego oglądać można Bałtyk.

Nie tylko penthousy

Apartamentowiec Dune jest już w połowie sprzedany, a jego budowa osiągnęła poziom trzeciego piętra. Zdecydowana większość to apartamenty dwu i trzypokojowe, o metrażu ok. 50 m kw., każdy z logią. Dostępne są także apartamenty typu studio. Wszystkie zostaną luksusowo wykończone pod klucz, przewidziano m.in. szwedzkie drewniane podłogi, hiszpańską terakotę i glazurę, oraz pełne wyposażenie kuchni, także w sprzęt AGD niemieckiej firmy Bosch. Inwestycja Dune zostanie oddana jesienią 2012 r. Jej koszt wyniesie 52 mln zł.


Galeria zdjęć

mielno-dune
mielno-dune1

Sprawdź produkty