Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Łazienka

Sezonowe obniżki

Pozostałe kategorie

Poetic Black - dodaj klasy Twojemu wnętrzu


Czerń to od wielu lat kolor reprezentujący styl i klasę, nie tylko w modzie czy życiu codziennym, ale także w architekturze wnętrz. Eleganckie czarne elementy dekoracyjne subtelnie współgrają z niemal każdym wystrojem. Nowa propozycja od TechniStone® to konglomerat kwarcytowy Poetic Black z kolekcji Serenity, który będzie idealnym rozwiązaniem dla stylowego wnętrza.

 Poetic Black - dodaj klasy Twojemu wnętrzu

Konglomerat kwarcytowy Poetic Black marki TechniStone® to niepowtarzalne rozwiązanie dla niemal każdego wnętrza. Elegancki wzór jest odpowiedzią na obecnie panujące światowe trendy. Poetic Black będzie idealnym elementem zarówno minimalistycznego stylu, jak i klasycznie urządzonego wnętrza. Głęboki odcień czerni doda pomieszczeniu wyjątkowego charakteru, a białe użylenia urozmaicą jego styl.

Nowa propozycja TechniStone® idealnie sprawdzi się zarówno jako element dekorujący ścianę czy podłogę, ale także jako wyjątkowy blat kuchenny czy ciekawe schody.

Konglomerat kwarcytowy Poetic Black i jego niezwykły wzór może wspaniale współgrać z białymi z szarymi elementami wnętrza. Ta uniwersalna i stylowa propozycja może zostać zastosowana zarówno w kuchni, łazience jak i innym pomieszczeniu.

Poetic Black jako obicie ścian w łazience w połączeniu z białymi blatami i elementami wyposażenia tworzą elegancki obraz stylowego wnętrza. Szare podłogi i subtelne oświetleni i delikatne dekoracje dopełniają i podkreślają głębię Poetic Black.


Galeria zdjęć

 Poetic Black - dodaj klasy Twojemu wnętrzu, fot. TechniStone

Sprawdź produkty