Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Garaż

Sezonowe obniżki

Pozostałe kategorie

Profesjonalne nożyce Stanley'a


Stanley proponuje nowość ze swojego katalogu – model nożyc do prętów z rurowymi rękojeściami.

Profesjonalne nożyce Stanley'a

Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, rozszerzył swoją ofertę o nowy model nożyc do prętów. Ich szczęki umożliwiające cięcie prętów o średnicy do 14 mm wykuto ze stali chromowo-molibdenowej. Nożyce posiadają rurowe rękojeści, dzięki czemu narzędzie jest lżejsze i poręczniejsze. Aby zapewnić wyższy komfort pracy oraz ułatwić cięcie przy dużym nacisku, uchwyty wykonano z tworzywa zapobiegającego ślizganiu się dłoni.

Nowe nożyce marki Stanley posiadają mimośrodową regulację szczęk, co pozwala dokładnie wyregulować położenie szczęk. Dzięki temu sprawdzą się one zarówno przy przecinaniu siatki, prętów, a także rozcinaniu łańcuchów i kłódek, do których zgubiliśmy klucze. W zależności od rozmiaru szczęk, z którymi oferowane są nożyce, maksymalna średnica ciętego materiału waha się od 3 do 14 milimetrów.

W sprzedaży dostępne są również wymienne szczęki do nożyc, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji narzędzia w długim okresie. Firma Stanley, oprócz nożyc do cięcia prętów z rękojeściami rurowymi, oferuje także nożyce w wersji z rękojeściami kutymi.

Nożyce Stanley do prętów

Długość: 600 mm

Sugerowana cena detaliczna: 220 zł


Galeria zdjęć

nozyce

Sprawdź produkty