Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Salon

Sezonowe obniżki

Pozostałe kategorie

Twoje odcienie szarości – nowa propozycja od TechniStone


Szarość od dawna gości w naszych wnętrzach nadając kamienną świeżość każdemu wystrojowi. Wraz z nowymi trendami, barwa ta zyskała również wiele odcieni i stylów. Marka TechniStone® przedstawia nowe kolory celebrując piękno szarości i ukazując ją w trzech nowych odsłonach.

Twoje odcienie szarości – nowa propozycja od TechniStone

Fantazyjna szarość

Nowy kolor konglomeratu kwarcytowego TechniStone® Fantasy Grey to delikatny odcień szarości z subtelnymi użyleniami. Faktura powierzchni przypomina klasyczny marmur, co daje tej propozycji niezwykle wyjątkowy charakter. Fantasy Grey to powierzchnia z połyskiem, która idealnie sprawdzi się jako element dekoracyjny na ścianach, współgrając z ocieplającym wnętrze kominkiem i ciemnymi regałami. Delikatny wzór marmuru świetnie sprawdzi się też w łazience czy kuchni, pasując niemal do każdego stylu.

Tajemnicza szarość

Amatorów połączenia bieli z szarością z pewnością zainteresuje nowy kolor konglomeratu kwarcytowego TechniStone® - Mystery White. Ten nieco ciemniejszy odcień bieli w połączeniu z szarymi użyleniami wprowadzi do wnętrza nieco tajemniczości i głębi.

Konglomerat kwarcytowy Mystery White bardzo dobrze komponuje się ze metalowymi elementami kuchni czy łazienki. Świetnie pasuje także do drewna. To idealna faktrua dla blatów kuchennych, łazienek czy stołów.

Szarość we włoskim stylu

Głęboka szarość w połączeniu z mniejszymi elementami kamienia to wizytówka nowego koloru – Taurus Terazzo Grey. Ten typowo włoski oryginalny wzór konglomeratu kwarcytowego dostępny jest zarówno w wersji matowej jak i z połyskiem. Ta propozycja świetnie sprawdzi się jako obicie podłogi, ścian czy też element wystroju łazienki i kuchni. Ciekawa faktura idealnie wpisze się w wystrój wnętrza w tradycyjnym lub włoskim stylu, ale może też urozmaicić loftowe, skandynawskie pomieszczenie.


Galeria zdjęć

Twoje odcienie szarości – nowa propozycja od TechniStone, fot. TechniStone

Sprawdź produkty