Prestiżowy Dom - Trendy w budownictwie


Łódki

Sezonowe obniżki

Pozostałe kategorie

Zestaw turystyczny do wykorzystania na łódce


Lekkie, poręczne i funkcjonalne. Takie właśnie są mini urządzenia z trzyczęściowego zestawu turystycznego marki First Austria. W związku nadchodzącymi wakacjami, warto mieć je pod ręką.

Zestaw turystyczny do wykorzystania na łódce

Komplet podróżny First Austria, 3 w 1, zawierający suszarkę, żelazko i bezprzewodowy czajnik znakomicie nadaje się do zastosowania podczas wakacji na łódce. Mimo, że małe i poręczne sprzęty zostały stworzone z myślą o podróżowaniu, ich funkcjonalności w niczym nie odbiegają od standardowych modeli.

Żelazkiem z temperaturą regulowaną w zależności od wymagań materiału, możemy prasować zarówno na sucho, jak i przy użyciu pary. Suszarka również daje możliwość wyboru spośród dwóch stopni nadmuchu. Dodatkowo, oba urządzenia posiadają składane rączki, dzięki którym jeszcze bardziej mogą zmniejszyć swą objętość. Do bezprzewodowego czajnika elektrycznego o pojemności 0,4 litra dołączone są dwa plastikowe kubki. Stworzone z myślą o podróżowaniu, sprzęty przystosowane są do działania pod różnymi napięciami zasilania. First Austria proponuje zestaw w dwóch wersjach kolorystycznych, do wyboru: biało-niebieska lub biało-szara.

Zestaw podróżny First Austria FA-5107: żelazko, suszarka, czajnik

Cena: ok 90 zł

Dostępne w sprzedaży internetowej.

Żelazko: - do prasowania na sucho i z parą - płynna nastawa temperatury - składana rączka - moc: 700W

Suszarka do włosów: - 2 stopnie nadmuchu, składana rączka - moc: 450W Czajnik elektryczny: - pojemność 0,4 l - 2 plastikowe kubki - moc: 600W


Galeria zdjęć

zestaw-turystyczny

Sprawdź produkty